top of page

КОМПАНІЯ ЗІ ШВЕЙЦАРСЬКИМ КОРІННЯМ

M-Grain - міжнародний агротрейдер, що спеціалізується на торгівлі зерновими: кукурудза, зерно, ячмінь. Наша команда працює в офісах України, Швейцарії, ОАЕ та Еквадорі. 

4

офіси у світі

(Швейцарія, Україна, ОАЕ, Еквадор)

15

 

співробітників

у штаті

6

разів збільшився капітал компанії з дня заснування

10

портів та терміналів Миколаєва та Одеси

Открытое космическое ведомство

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Від ідеї до сьогодні

Прийшовши в агробізнес 10 років тому, попрацювавши у штаб-квартирах найбільших трейдингових компаній у світі, засновники компанії зрозуміли, що час рухатись самостійно та заснував у 2017 році компанію MaxGrain.

 

Засновники мали амбітну мету - створити компанію, яка б витримала коливання агроринку та базувалася на принципах ефективного ризик-менеджменту, партнерських стосунках та помірного боргового навантаження.

 

2020 рік був успішний для компанії, попри непередбачувану кон'юктуру, вона рухається вперед з новими проєктами, розширеною географією представництв у світі та поповненою базою партнерів, що стало можливим завдяки раціональному підходу та ефективному

ризик-менеджменту.

 

У 2020 році було прийнято рішення консолідувати усі бізнес напрямки та географії під єдиним брендом "M-Grain".

Компанія використовує сучасні стратегії техніки та напрацювання міжнародної торгівлі, постійно розвиваючи команду та процеси. Крім того, має апетит до інвестицій в перспективні географічні напрями та логістичні рішення. Вже рік ми користуємося SAP, системою, якою користується бізнес по всьому світу. Вдосконалена аналітика та технології допомагають нам краще розуміти наших контрагентів, а розширений набір програм дозволяє нам працювати вигідно, постійно адаптуватися та змінювати ситуацію.

DJI_0031.JPG
%D0%94%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B9%D0%BD%20%
2.png
Дизайн без назви (7).png
Дизайн без назви (8).png
6.png
8.png
7.png
M-Grain (1).png
bottom of page